ZMJ 2013 juniorský závod cyklistů – dopravní omezení

pelotonVe čtvrtek 2.května 2013 a v neděli 5.května 2013 naším městem projede peloton cyklistických juniorských závodníků v rámci mezinárodního etapového cyklistického Závodu míru juniorů 2013. V souvislosti s konáním závodů upozorňujeme na částečná dopravní omezení.

 

Dne 2.5.2013 – start a cíl etapy na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Start ve 14:30 hodin, předpokládaný dojezd v 16:30 hodin. Trasa pelotonu po startu etapy ulicemi Mírové náměstí, Dlouhá, kruhový objezd Kocanda, Na Kocandě, Českolipská. Peloton opustí město a jeho příjezd je očekáván kolem 16:30 hodin ulicemi Žitenická, Daliborova, Topolčianská, U stadionu, Jřího z Poděbrad, Na Kocandě, kruhový objezd Kocanda, Dlouhá, Mírové náměstí.
Dne 5.5.2013 – start a cíl etapy na Náměstí ČSA v Terezíně. Start v 09:00 hodin, předpokládaný dojezd v 11:00 hodin. Trasa pelotonu po startu etapy ve směru od Terezína ulicemi Želetická, Tyršův most, Mezibraní, Na Kocandě, Českolipská. Peloton opustí město a jeho předpokládaný příjezd kolem 11:00 hodin ulicemi Českolipská, Na Kocandě, Mezibraní, Tyršův most, Želetická a dále směr Terezín.
Pár minut před pelotonem jede vozidlo PČR označené žlutým praporkem, těsně před pelotonem vozidlo PČR označené červeným praporkem, konec pelotonu včetně jeho doprovodu uzavírá vozidlo PČR označené šachovnicovým praporkem. Žádáme občany a řidiče, aby dbali pokynů strážníků MP, policistů ČR a označených organizátorů, kteří budou provádět řízení a usměrňování silničního provozu. V souvislosti s konáním závodů je v centru města rozmístěno přechodné dopravní značení.