Poděkování MP Litoměřice

From: MŠ Eliášova
Sent: Thursday, April 03, 2014 11:54 AM
To: kralik.ivan@litomerice.cz
Subject: Poděkování

Vážený pane veliteli, chtěla bych jménem svým, svých kolegyň a hlavně dětí poděkovat za příkladně provedený preventivní program připravený vašimi strážníky Dominikem Hankou a Radkem Tomanem. Dne 3.4.2014, náš známý strážník Dominik poutavě dětem předvedl „Ajaxův kufřík“ na diaprojektoru, který si sebou přinesl. Program byl umocněn praktickou modelovou situací, kdy kolega strážníka, oblečený do civilu, nabízel dětem přes plot do školní zahrady cukrovinky a drobné hračky. Zpětná vazba na program p.Hanky byla jednoznačně pozitivní u starších dětí, ale u mladších dětí to bylo horší. Na modelové situaci, kterou jsme ve spolupráci s vašimi strážníky předvedli, je vidět, jak důležitý význam má preventivní program. Děkuji Vám ještě jednou za umožnění této přednášky pro naší MŠ, za spolupráci městské policie s námi a doufám, že příští rok tuto zdařilou akci zopakujeme. Přeji krásný den Hana Mráčková, vedoucí MŠ

From: Ivana Filousová
Sent: Thursday, June 05, 2014 9:05 AM
To: mestska.policie@litomerice.cz
Subject: Poděkování

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyslovila nesmírné poděkování městskému strážníkovi Robertu Čelkovi za pomoc při odhalení viníka, který mi dne 4. 6. 2014 způsobil škodu na vozidle VW Golf 6U2 2364 v celkové hodnotě dle servisu cca 20 tis. Kč. Pan Čelko mne telefonicky zkontaktoval a nabídl mi pomoc v případě problémů s dokazováním. Bez jeho zásahu by náklady na opravy byly hrazeny z mé strany, jelikož auto nemám havarijně pojištěné.
Bohužel jsem zdrcená z toho, že viníkem je můj kolega z práce, který z místa činu ujel a danou událost mi nesdělil. Další smutná věc je ta, že si v čase incidentu jel bez svolení nadřízeného vyřizovat své soukromé aktivity.

Prosím o udělení pochvaly panu Robertu Čelkovi za příkladné plnění pracovních povinností nad rámec.

Ing. Ivana Filousová
zástupce ředitele
vedoucí ekonomicko-provozního úseku

Oblastní muzeum v Litoměřicích
příspěvková organizace
Dlouhá 173
412 01 Litoměřice

From: Slavík Vladimír [mailto:slavik.v@kr-ustecky.cz]
Sent: Tuesday, July 08, 2014 9:27 AM
To: Slavík Vladimír
Subject: poděkování cyklistika Slavík

Vážení,
Před dvěma týdny skončilo MS v cyklistice intelektově znevýhodněných sportovců, na kterém jste se nějakou měrou podíleli. Chtěl bych Vám alespoň touto formou poděkovat. Omlouvám se, že jsem tak neučinil dříve, ale neustále řeším pracovní záležitosti, které se během mé nepřítomnosti na pracovišti během MS nahrnuly…

Chtěl bych poděkovat dobrovolníkům, kteří pomáhali zajistit chod akce, překládali, zajišťovali materiál , pomáhali na křižovatkách, zajišťovali servis jízdních kol a odvedli spoustu další práce. Bez nich by se akce vůbec nemohla uskutečnit. Děkuji také těm, kteří pomáhali dobrovolníky zajistit.
Perfektní práci odvedli rozhodčí Českého svazu cyklistiky, líbilo se mi, že jsme se vždy dokázali domluvit na nejlepší možné variantě, neboť především vložené mistrovství České republiky, kde bylo skoro 100 závodníků v osmi kategoriích bylo náročné na organizaci rozhodování.
Chtěl bych poděkovat starostům Štětí, Litoměřic (včetně pana místostarosty), Úštěku a Bohušovic za zajištění podpory akce včetně přijetí na radnicích ve Štětí a Litoměřicích. Doprovodný program nám zajistil DDM Štětí, Páni kluci a ZUŠ Litoměřice – také děkuji, stejně jako divákům při zahájení – především ze škol ve Štětí.
Chtěl bych poděkovat Policii České republiky – DI Litoměřice za perfektní zvládnutí silničního závodu včetně pomoci při jeho přípravě. Nikdy jsem žádný závod v běžném silničním provozu neorganizoval, o to více oceňuji jejich rady a doporučení. Poděkování patří i Městské policii Litoměřice a Štětí.
Chtěl bych poděkovat i dodavatelům, protože všechno, co jsme si s nimi domluvili, bylo zajištěno.
Chtěl bych poděkovat ČSMPS za zajištění financování akce a dalším partnerům za finanční, materiálovou a mediální podporu.

Záměrně jsem v předchozím textu nejmenoval, abych na nikoho nezapomněl- to by mě mrzelo. Ale na závěr dvě jména uvedu: chtěl bych poděkovat panu Henkemu, za kterým jsem s myšlenkou pořádat tuto akci přišel a ten mi pak pomáhal radou a zkušenostmi. A chtěl bych poděkovat synovi Ondrovi, který již od podzimu zajišťoval veškerou komunikaci s účastníky, vytvořil webové stránky a zařizoval potřebné, neboť bych to po práci nestíhal…

Věřím, že jste se všichni mezi těmi, kdo nám pomáhali akci zajistit, našli. Jsem rád, že se nám ji povedlo zrealizovat. Prezident naší mezinárodní zastřešující organizace INAS, která nás před dvěma lety požádala o organizaci těchto závodů, ji hodnotil velmi pozitivně. A protože jsem již absolvoval předchozí akce v zahraničí, myslím, že jsme vše S VAŠÍ POMOCÍ zvládli velmi dobře. Takže za to Vám všem ještě jednou DĚKUJI.

Několik fotografií je umístěno na webu: http://racice2014.czweb.org/cz/index.html Pokud byste měli zájem o více fotografií, napište mi a my je umístíme do úschovny a pošleme odkaz.
Přeji Vám všem hezké letní dny.
Vláďa Slavík

Mgr.Vladimír Slavík
Krajský úřad Ústeckého kraje
Odbor školství, mládeže a tělovýchovy
tel.: 475 657 282 fax: 475 201 616
e-mail: slavik.v@kr-ustecky.cz

From: Ivan Průcha
Sent: Sunday, November 16, 2014 9:12 AM
To: mestska.policie@litomerice.cz
Subject: poděkování

Děkuji ještě jednou za velice příjemné a operativní chování členů městské policie Litoměřice. Včera jsem na hlídaném parkovišti zaparkoval auto. Pravděpodobně technickou závadou se otevřelo okno u spolujezdce. Městská policie si toho všimla a zareagovala velmi operativně. Auto mi zabezpečila proti odcizení. Veškerá komunikace s členy MP byla vstřícná, jednání rychlé a příjemné. Máme hezké vzpomínky na Litoměřice a členy její MP. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den Průcha

From: Sport Plus
Sent: Monday, November 24, 2014 9:18 AM
To: kralik.ivan@litomerice.cz
Subject: Poděkování

Poděkování za vstřícný přístup hlídky

Dne 21.11. cca v 17 hod. byla přivolána hlídka do Družstevní ulice, kde u sjezdu ke garážím v zákazu zastavení bylo zaparkováno vozidlo a nebylo možné vyjet. Přivolaná hlídka se snažila zjistit, kdo je majitel vozu, aby bylo vozidlo možné odstranit. Obcházela domy a hledala majitele a pak zjistila vlastníka vozidla, když zjistila, že bydlí v Kubínově ulici tak se tam vypravila a hledala majitele. Během hodiny se případ vyřešil.
Za takový vstřícný přístup si hlídka zaslouží poděkování .
Děkuji Vlastimil Petříček

From: Michal Pichňa
Sent: Thursday, February 26, 2015 8:54 AM
To: kralik.ivan@litomerice.cz
Subject: poděkování

Dobré jitro Ivane, rád bych Tě požádal, abys poděkoval mým jménem dvěma strážníkům, kteří se pohybovali v úterý 24.2.2015 kolem 11 hodiny v okolí restaurace Labuť a pomohli mému otci přivoláním sanitky a rychlému odvozu do nemocnice. Jsem jim velmi vděčný. Mockrát děkuji. S pozdravem Michal Pichňa

From: Eva Podstavková
Sent: Sunday, March 08, 2015 4:58 PM
To: mestska.policie@litomerice.cz
Subject: Poděkování

Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat a zároveň pochválit Váš pohotový zásah proti vandalům, který Vaši strážníci provedli ze soboty na neděli v ulici Pokratická, kde tito vandalové rozkopávali popelnice po celé ulici včetně našeho domu Pokratická 185/10
Vaši strážníci se zachovali velice pohotově a profesionálně a dokonce dohlédli na nápravu, tak aby dali vandalové veškeré popelnice do původního stavu. A za tento čin bych jim chtěl velice poděkovat a do budoucna popřát jen samé úspěšně vyřešené případy.

Ještě jednou díky a s úctou Podstavkovi.

From: Stanislav Ludvík
Sent: Monday, March 23, 2015 8:05 AM
To: mestska.policie@litomerice.cz
Subject: Poděkování za zásah (použité injekce)

Vážená Městská Policie,

rád bych Vás poděkoval za včerejší zásah ve věci hlášeného nálezu použitých injekcí v lokalitě Na bídnici, betonová komunikace vedoucí k zahrádkářské kolonii.
Nález jsem hlásil v neděli 10:20. Prosím tedy o vyjádření uznání operačnímu důstojníkovi a zasahujícím strážníkům, že tuto hrozbu všem kolemjdoucím odstranili a vystavili se tak možnému ohrožení na zdraví.
Zároveň se musím i omluvit, protože jako přirozeně nedůvěřivý, jsem si provedení ověřil při večerním běhu danou lokalitou.
Příště se tedy vynasnažím mít větší důvěru ve Vaši profesionalitu

Ještě jednou děkuji
S pozdravem
Stanislav Ludvík