Zraněná dívka

Dne 31.3.2014 v ranních hodinách na služebnu MP oznámil občan, že v ulici Zahradnická leží na chodníku zraněná cyklistka.
Hlídka na místě  poskytla zraněné dívce první pomoc. Od občanů se strážníci  dozvěděli, že  již vyrozuměli záchrannou službu, která zraněnou cyklistku převezla na vyšetření do Městské nemocnice v Litoměřicích.
Místním šetřením  hlídka zjistila, že cyklistka měla na hlavě sice ochrannou přilbu, ale v místě nálezu dívky  a  ani v přilehlém okolí se  jízdní kolo nenacházelo. Strážníci se, proto důvodně obávali, že zde mohlo dojít k trestnému činu neposkytnutí první pomoci  a v neposlední řadě, ale i ke krádeži jízdního kola. Strážníci informovali OOPČR Ltm. Operační středisko začalo ihned vyhodnocovat záznamy městského kamerového systému.
Hlídka MP dále vyrozuměla zákonného zástupce dívky, od kterého se dozvěděla trasu odkud  kam  a v kolik hodin dívka  na svém kole jela. Dále zákonný zástupce udal  strážníkům popis jízdního kola. Strážníci jízdní kolo po prozkoumání trasy nalezli  uzamčené v ulici České armády. Dívce se zřejmě zdravotně přitížilo, proto své kolo uzamkla  a dále pokračovala pěšky, až do ulice Zahradnická, kde zkolabovala. Cizí zavinění se prozatím naštěstí  neprokázalo.
DSCF9058 DSCF9061GEVISCOPE2008