OBI pomáhá lidem postiženým povodněmi. Všechno zboží pro ně zlevní o 20 %

Hobbymarkety OBI plošně zlevňují veškerý svůj sortiment o 20 %. Sleva je určena všem občanům, kteří byli v uplynulých dnech postiženi povodněmi. Speciální sleva platí s okamžitou platností, tedy od 4. června až do konce července ve všech hobbymarketech po celé ČR. Pro její uplatnění postačí potvrzení obecních nebo městských úřadů, že poškozený byt či dům se nachází v oblasti postižené povodní.

„Naším cílem je co nejvíce ulevit občanům České republiky, kteří byli v uplynulých dnech postiženi povodní. Potvrzením obecních úřadů o zasažení povodní se chceme vyvarovat případům, kdy by sleva nepomáhala přesně tam, kde je jí nejvíce třeba,“ říká Ralf Pohl, generální ředitel OBI Česká republika.

Všem, kteří budou potřebovat poradit s čerpáním vody, vysoušením nebo následnou rekonstrukcí domů a bytů budou k dispozici posílené směny na marketech. Na facebookových stránkách OBI budeme odpovídat na nejurgentnější dotazy.

Ke stažení:

Stáhněte si, vyplňte a nechte potvrdit na obecním nebo městském úřadě či na magistrátu tento formulář pro potvrzení o zasažení povodní (PDF, 52 kB).

Info: http://www.obi.cz/cz/akcni-letaky/povodne/index.html