Fyzické napadení obsluhy herny

Dne 23. 5. 2023 krátce po poledni bylo na služebnu Městské policie Litoměřice oznámeno, že došlo k fyzickému napadení obsluhy Herny FUSIBA v ul. K Radobýlu u nákupního centra Družba, a to dvěma pachateli, kteří utíkají z místa.
Městská Policie Litoměřice okamžitě vyrazila na místo, kde byli v herně nalezeni dva muži s krvácejícím zraněním v oblasti hlavy a rukou. Na místo byla ihned přivolána záchranná služba Ústeckého kraje.
Mezitím pomocí městského kamerového systému byl kamerami monitorován útěk dvou podezřelých osob z herny ulicemi Litoměřic až do jejich zadržení ve vzdálenějších ulicích.
Jelikož ze zjištěných skutečností a rozsahu krvavého zranění bylo zřejmé, že jde o spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR Litoměřice, která si celou věc na místě převzala. Obě složky následně v součinnosti na místě spolupracovali při zajištění skutečností, důkazů a svědků události.
Záchranná služba musela do nemocnice převést jednoho staršího muže s rozsáhlým krvácejícím zraněním hlavy. Oba podezřelé si převzala Policie ČR Litoměřice k následným úkonům.