MS v cyklistice – Poděkování MP

Vážení,
Před dvěma týdny skončilo MS v cyklistice intelektově znevýhodněných sportovců, na kterém jste se nějakou měrou podíleli. Chtěl bych Vám alespoň touto formou poděkovat. Omlouvám se, že jsem tak neučinil dříve, ale neustále řeším pracovní záležitosti, které se během mé nepřítomnosti na pracovišti během MS nahrnuly…

Chtěl bych poděkovat dobrovolníkům, kteří pomáhali zajistit chod akce, překládali, zajišťovali materiál , pomáhali na křižovatkách, zajišťovali servis jízdních kol a odvedli spoustu další práce. Bez nich by se akce vůbec nemohla uskutečnit. Děkuji také těm, kteří pomáhali dobrovolníky zajistit.
Perfektní práci odvedli rozhodčí Českého svazu cyklistiky, líbilo se mi, že jsme se vždy dokázali domluvit na nejlepší možné variantě, neboť především vložené mistrovství České republiky, kde bylo skoro 100 závodníků v osmi kategoriích bylo náročné na organizaci rozhodování.
Chtěl bych poděkovat starostům Štětí, Litoměřic (včetně pana místostarosty), Úštěku a Bohušovic za zajištění podpory akce včetně přijetí na radnicích ve Štětí a Litoměřicích. Doprovodný program nám zajistil DDM Štětí, Páni kluci a ZUŠ Litoměřice – také děkuji, stejně jako divákům při zahájení – především ze škol ve Štětí.
Chtěl bych poděkovat Policii České republiky – DI Litoměřice za perfektní zvládnutí silničního závodu včetně pomoci při jeho přípravě. Nikdy jsem žádný závod v běžném silničním provozu neorganizoval, o to více oceňuji jejich rady a doporučení. Poděkování patří i Městské policii Litoměřice a Štětí.
Chtěl bych poděkovat i dodavatelům, protože všechno, co jsme si s nimi domluvili, bylo zajištěno.
Chtěl bych poděkovat ČSMPS za zajištění financování akce a dalším partnerům za finanční, materiálovou a mediální podporu.

Záměrně jsem v předchozím textu nejmenoval, abych na nikoho nezapomněl- to by mě mrzelo. Ale na závěr dvě jména uvedu: chtěl bych poděkovat panu Henkemu, za kterým jsem s myšlenkou pořádat tuto akci přišel a ten mi pak pomáhal radou a zkušenostmi. A chtěl bych poděkovat synovi Ondrovi, který již od podzimu zajišťoval veškerou komunikaci s účastníky, vytvořil webové stránky a zařizoval potřebné, neboť bych to po práci nestíhal…

Věřím, že jste se všichni mezi těmi, kdo nám pomáhali akci zajistit, našli. Jsem rád, že se nám ji povedlo zrealizovat. Prezident naší mezinárodní zastřešující organizace INAS, která nás před dvěma lety požádala o organizaci těchto závodů, ji hodnotil velmi pozitivně. A protože jsem již absolvoval předchozí akce v zahraničí, myslím, že jsme vše S VAŠÍ POMOCÍ zvládli velmi dobře. Takže za to Vám všem ještě jednou DĚKUJI.

Několik fotografií je umístěno na webu: http://racice2014.czweb.org/cz/index.html Pokud byste měli zájem o více fotografií, napište mi a my je umístíme do úschovny a pošleme odkaz.
Přeji Vám všem hezké letní dny.
Vláďa Slavík

Mgr.Vladimír Slavík
Krajský úřad Ústeckého kraje
Odbor školství, mládeže a tělovýchovy
tel.: 475 657 282 fax: 475 201 616
e-mail: slavik.v@kr-ustecky.cz